PIUSI CUBE 70 MC

Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: PIUSI
od 38 900 Kč až –9 %
CUBE MC transparent
od 38 900 Kč až –9 % od 38 900 Kč od 47 069 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Výdejní stojan na naftu - vnitropodnikový výdej
Pro 50 nebo 120 uživatelů - podle varianty
Stojan CUBE 70 MC byl navržen pro privátní použití a představuje jednoduchý a přitom kompaktní výdejní stojan na naftu. Snadno se instaluje a používá. Zajišťuje přesnou evidenci vydané motorové nafty. Stojan je možné pomocí softwaru připojit k PC.
Elektronická jednotka je schopna kontrolovat až 50 (případně 120) uživatelů (pomocí magnetického klíče nebo PIN kódu) a umožňuje výdej s předvolbou. Data mohou být stažena do počítače za pomocí manažerského klíče nebo kabelovým připojením. Výdejní stojan CUBE 70 MC může být instalován na stěnu, přímo na nádrž nebo na stojan. 
Možno objednat také ve variantě DC.

Detailní informace

Počet uživatelů: 50 uživatelů
Skladem
38 900 Kč
47 069 Kč včetně DPH
Počet uživatelů: 120 uživatelů
Dostupné na objednání 4 týdny
50 552 Kč
45 900 Kč
55 539 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

CUBE 70 MC

Cube 70 MC je výdejní stojan nafty pro soukromé použití. Zvláštností tohoto výdejního stojanu je jeho flexibilita, díky které je vhodný pro různé aplikace. V reálu je možné Cube 70 MC umístit na zeď, nádrž, mobilní nádrž nebo ho postavit na speciální podstavec.

Další zvláštností tohoto výdejního stojanu je jeho univerzálnost v schopnosti přizpůsobit se různým odvětvím - své použití nachází v zemědělském sektoru, v automobilovém, logistickém, stavebním a průmyslovém odvětví.

PRAKTICKÉ A JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Výdejní stojan Cube 70 MC má samonasávací lopatkové čerpadlo PANTHER vybavené obtokem, které zajišťuje vysoký výkon. Čerpadlo Cube 70 MC je umístěno na antivibrační držáky, aby se zlepšil komfort a praktičnost při používání, Výrobek je díky mechanickému těsnění a tepelné ochraně proti přehřátí indukčního motoru spolehlivý a bezpečný. Dodávaná je automatická pistole s otočným připojením a držák pistole má páku spuštění / zastavení čerpadla. Instalace sacího síťového filtru zajišťuje dlouhou životnost čerpadla, protože zabraňuje tomu, aby cizí tělesa skončila v rotoru a způsobila zablokování a následné rozbití čerpadla.

MONITOROVÁNÍ SPOTŘEBY PALIVA

Výdejní stojan Cube 70 MC je vybaven měřičem průtoku s elektronickou řídicí jednotkou pro správu víceuživatelského výdeje. Místní paměť shromažďuje posledních 255 operací a díky rozhraní PC je možné data exportovat a organizovat. Pro úplnou kontrolu při používání výdejního stojanu můžete zadat kód vozidla, počet najetých kilometrů, datum a čas čerpání. Magnetické klíče (Kit Key) navíc umožňují rozpoznání uživatelů pro sledování spotřeby. Na přání je možné dodat software Self Service.

PARAMETRY

  • Průtok: 70 l/min
  • Elektrické parametry: 230 V, 50 Hz, 550 W
  • Průtokoměr: K600
  • Připojení na PC: ano (nutno dokoupit softwarovou sadu)
  • Počet uživatelů: 50 nebo 120
  • Hadice: 1", základní délka 4 m
  • Výdejní pistole: automatická (vypne po naplnění nádrže vozidla)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vnitropodnikový výdej nafta
Záruka: 2 ROKY